Borys Szyc odpowiada Latkowskiemu

Borys Szyc odpowiada Latkowskiemu

źródło: Instagram (borys szyc)
źródło: Instagram (borys szyc)

“Nic się nie stało” odpowiedzią na “Tylko nie mów nikomu”?

Latkowski w swoim najnowszym filmie dokumentalnym “Nic się nie stało” sugeruje, iż celebryci maczali palce w sprawie dotyczącej wykorzystywania seksualnego nastolatek. Bardzo podobnie, jak Sekielscy w swoich filmach w przypadku pedofilii w Kościele. Z tym, że Sekielscy robią to rzetelnie i mają dowody, a Latkowski jedynie sugestie. Zewsząd słyszy się zresztą, iż film Latkowskiego został wyprodukowany po to, by ocieplić wizerunek kleru pokazując, iż nie tylko Kościół jest w pedofilię zamieszany. To, że pedofilia nie jest domeną wyłącznie księży jest jednak oczywiste. Czy oskarżenia Latkowskiego pozostają bez echa? Absolutnie. Do tej pory odpowiedzieli na nie Borys Szyc i Kuba Wojewódzki.

Borys Szyc ujawnia na swoim instagramowym profilu 8-minutowy film ukazujący screeny jego rozmów z Latkowskim, Wojewódzki grozi pozwem

Borys Szyc w swoim oświadczeniu pisze, iż nigdy wcześniej nie spotkał się z manipulacją i kłamstwem na taką skalę. Przyznaje, iż jadał posiłki i pił alkohol w Zatoce Sztuki tak jak każdy. Jednocześnie ujawnia, iż potępia pedofilię i uważa, że każdą osobę, która się jej dopuszcza należy potraktować tak jak w filmie “Symetria”. Najważniejsze informacje dotyczą jednak “nękania” Szyca przez Latkowskiego za pomocą mediów społecznościowych. Szyc przyznaje również, że od 2013 roku walczy z chorobą alkoholową i udaje mu się od tamtego momentu zachować trzeźwość. Wyraźnie pisze, iż Latkowski znanymi nazwiskami chce wypromować swój dokument. Treść oświadczenia można przeczytać tu: https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,25965134,borys-szyc-uderza-w-sylwestra-latkowskiego-po-emisji-nic-sie.html#s=BoxOpImg5 Kto w tym całym zamieszaniu jest bardziej wiarygodny?

A więcej o sprawie: https://zlapanewsiec.pl/nic-sie-nie-stalo/

BEZ KOMENTARZA

Zostaw odpowiedź