Córka Joanny Krupy kończy pół roku!

Córka Joanny Krupy kończy pół roku!

Joanna Krupa

Dokładnie 6 miesięcy temu Asha-Leigh  czyli córka Joanny Krupy przyszła na świat. Młoda mama nagrała z tej okazji uroczy film na instagramie oraz złożyła córce życzenia.

Joanna Krupa

Modelka napisała na swoim profilu, iż dziecko nie będzie spożywać już mleka i przechodzi na stałe pokarmy. Na filmie można zobaczyć jak mała Asha próbuje nowego menu. Z pomocą w nauce mielenia i żucia przyszedł tata dziewczynki.

Joanna Krupa i macierzyństwo

Na początku roku 2019 prowadząca “Top Model” podzieliła się wesołą informacją, która obiegła cały świat. Chodziło o rosnący brzuszek i wiadomość o ciąży z aktualnym mężem Douglasem Nunesem. Internet zahuczał gdy kolejno dowiedział się o płci czy imieniu dziecka. Asia nie ukrywa szczęścia jakie przeżywa wraz z córką. Życie Joanny Krupy zmieniło się gdy została matką. Ostatni finał programu “Top Model” prowadziła przez transmisję internetową ze względu na ciąże. Odkąd urodziła, nie udziela się tak samo społecznie jak kiedyś. Aktualnie zajmuje się swoim oczkiem w głowie.

Internet zachwycił się córeczką Joanny Krupy

Fani modelki są zachwyceni córeczką i jej słodkim nagraniem. W małej Asi dopatrują się podobieństwa rodziców. Zdjęcia z dzieckiem są chętnie oglądane i lajkowane.

Top Model

Pomimo pandemii koronowirusa (Covid 19) castingi do nowego sezonu programu, prowadzonego przez świeżą mamę trwają i rekrutują nowych członków domu mody. Nie wiadomo w jaki sposób będzie prowadzony casting telewizyjny czy same show. Czy amerykańska modelka wróci do Polski z dzieckiem lub zostawi córkę z tatą, a może inna modelka będzie prowadzić program? Tego dowiemy się wkrótce.

Więcej o modelce: https://pl.wikipedia.org/wiki/Joanna_Krupa_(modelka)

Czytaj więcej: https://zlapanewsiec.pl/

BEZ KOMENTARZA

Zostaw odpowiedź