Mann do Trzaskowskiego, Trzaskowski do Manna

Mann do Trzaskowskiego, Trzaskowski do Manna

Czyli alternatywna Lista Przebojów Trójki

Rafał Trzaskowski to obecny prezydent Warszawy, o którym usłyszała cała Polska, kiedy z ramienia KO zastąpił Małgorzatę Kidawę- Błońską w staraniu się o urząd prezydenta Polski. Wojciech Mann to z kolei legenda polskiego dziennikarstwa muzycznego, w radiowej Trójce pracował od 1967 roku. Wiosną bieżącego roku odszedł z radia, kiedy zwolniono jego koleżankę Annę Gacek. Po odejściu Manna inni znani dziennikarze zaczęli się zwalniać z radia. Ci którzy przetrwali zrezygnowali po awanturze związanej ze zdjęciem z Listy Przebojów piosenki Kazika “Mój ból jest lepszy niż Twój” m.in. kolejna gwiazda radia czyli Marek Niedźwiedzki.

Udany duet Manna i Trzaskowskiego

Wojciech Mann od momentu odejścia z Polskiego Radia zaczął angażować się w projekt mający na celu ratowanie Trójki, który nazwano Radio Nowy Świat. Oprócz tego zaangażował się tak, jak wiele znanych osób w #hot16challenge nominowawszy właśnie Rafała Trzaskowskiego. Ojciec obecnego prezydenta Warszawy zawodowo zajmował się muzyką, Trzaskowski nie zdecydował się na opublikowanie gorącej szesnastki właśnie ze względu na niego i dodatkowo- brak talentu do rapowania. Wymyślił jednak alternatywę- w związku z upadkiem Trójki (bo inaczej tego nie można nazwać) i w geście wsparcia dziennikarzy, którzy niejednokrotnie poświęcili radiu całe swoje życie, zaprosił Manna do stworzenia wspólnej Listy Przebojów, którą będzie można odsłuchać na Spotify.

Wczoraj o 20:00 na kanale Trzaskowskiego odbyła się rozmowa online o muzyce tych dwóch panów z uwzględnieniem utworów, które umieścili na swoich listach

Rozmowa okazała się być ciekawą dla wielu widzów, którzy sypali podczas niej komplementami. Na końcu Wojciech Mann podziękował Trzaskowskiemu i uznał, iż przyjemnie rozmawia się z kimś, kto na muzyce się zna. Z kolei Trzaskowski dzielił się swoimi doświadczeniami muzycznymi niejednokrotnie wspominając, iż także on wychował się na radiowej Trójce i zawsze bardzo ją cenił. W wypowiedziach Manna z kolei dało się usłyszeć wiele żalu w związku z tym, co podziało się w Trójce, mężczyzna wyraził, iż Trójka była też trochę jego. Nic dziwnego skoro przepracował w niej 53 lata. Rozmowy obu Panów można posłuchać tu: https://www.facebook.com/rafal.trzaskowski/videos/3093175634039326/, zaś lista przebojów jet dostępna na Spotify: https://open.spotify.com/playlist/5w5VHzB8UjaueQ9gFIER99?si=7W9HbETcRQuxIh-EMylzFQ#_=_

To spotkanie przekonało wielu Polaków, iż Rafał Trzaskowski jest odpowiednim kandydatem na prezydenta Polski, czemu dali wyraz w komentarzach. Prawdopodobnie jest on największą konkurencją dla Andrzeja Dudy. Trzecią osobą, która może się liczyć w walce o stołek prezydenta jest Szymon Hołownia.

Po więcej informacji zapraszamy tu: https://zlapanewsiec.pl/trzaskowski-ostry-cien-w-tej-mgle/

BEZ KOMENTARZA

Zostaw odpowiedź